Dlaczego My? – W naszej firmie skupiamy się na kompleksowej obsłudze zaopatrzenia w materiały eksploatacyjne do drukarek i urządzeń Samsunga.

Częste dostawy nawet kilka razy w ciągu dnia umożliwiają odbiór nietypowych materiałów jeszcze tego samego dnia. Oferujemy także serwis wielu modeli urządzeń takich jak drukarki, laptopy, komputery, kserokopiarki,  zasilacze, monitory, projektory, tablety itp.

Ponad 10 lat doświadczeń w serwisie IT zapewnia trafne ekspertyzy i wysoką skuteczność napraw. Szerokie spektrum usług pozwala naszym Klientom zaoszczędzić czas i pieniądze. Działamy już 10 lat w tej samej lokalizacji i w stałych godzinach pn-pt 9-17.

Zdobyte kontakty pomagają w poszukiwaniu rzadkich części zamiennych nawet poza granicami kraju. Wynegocjowane warunki handlowe u naszych dostawców przyczyniają się do możliwości udzielania rabatów dla naszych stałych Klientów.

Serwis drukarek i komputerów PC  lokalizacja blisko autostrady A4, drogi krajowej 86, Katowickiego dworca PKS i PKP daje możliwość szybkiego i łatwego dotarcia nawet dla niezmotoryzowanych.

Gorąco zachęcamy wszystkich do skorzystania z naszych usług i produktów.

Z poważaniem,
Rafał Poznański